pożyczki online bez weryfikacji na każdą okazję

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Lista wielu ofert pożyczkodawców może być pomocna dla każdego. Firmy pożyczkowe są dobrym rozwiązaniem gdy potrzebujemy pieniędzy na już, czyli chcemy otrzymać gotówkę szybko i bezproblemowo. Dzięki prostym sposobom weryfikacji swoich klientów, jest to możliwe, nawet w 10 minut, wystarczy że wybierzesz odpowiednią pożyczkę.

Samo wnioskowanie jest niezwykle proste. Polega na wypełnieniu formularza na stronie wybranego pożyczkodawcy. Należy tam określi okres pożyczki, kwotę którą chcesz pożyczyć, musisz podać również swoje dane osobiste. To wszystko! Następnie następuje proces sprawdzenia klienta. Weryfikacja jest szybka, bardzo sprawna, a jej wynik otrzymujesz już po chwili.

Weryfikacja przy pożyczce dużo mniejsza niż w banku

Prawdą jest, że w przypadku firm pożyczkowych sam proces weryfikacji jest dużo łagodniejszy i prostszy niż przy tradycyjnym kredycie w banku. Firmy pożyczkowe oceniają swoich klientów na podstawie ich dochodów, sprawdzają historię kredytową i bazy BIK (coraz częściej) następnie z wykorzystaniem odpowiednich algorytmów wydają decyzję.

Sumarycznie, sama ocena klienta oraz ilość danych które musisz podać jest dużo niższa. Mniejsze kwoty pożyczek są udzielane bez zaświadczeń oraz bez zbędnej weryfikacji, co przekłada się na dużą dostępność. Obecnie na rynku dostępnych jest ok 30 dużych firm pożyczkowych.

Dla nowych klientów pożyczkodawcy mają bardzo ciekawą promocję. Decydując się na pożyczkę pierwszy raz, otrzymasz ją za darmo! To bardzo korzystna oferta! Dzięki temu, masz możliwość zaoszczędzenie bardzo dużej sumy na opłatach i prowizjach.

Bez weryfikacji możesz obecnie pożyczyć kwotę od 1000 zł do nawet 3000zł. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę pożyczkową.

Jest kilka ważnych rzeczy na które warto zwrócić uwagę, przy wyborze chwilówki. Pierwszą z nich jest wysokość RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, dzięki temu od razu widzisz czy pożyczka jest tania czy droga. Im RRSO ma niższy procent, tym cała oferta pożyczki jest tańsza.

Dla nowych pożyczek, oferowanych klientom „za darmo”, takie RRSO wynosi 0%, co mówi nam że nic nie zapłacimy. Kolejnym czynnikiem jest czas na który pożyczasz i kwota. Obecnie szybkie pożyczki przez internet dostępne są na 30 do 45 dni. Trzeba spłacić taką pożyczkę jednorazowo.

Inaczej jest w przypadku pożyczek ratalnych, tutaj dostaniesz wyższą kwotę, a oddawać swoje zobowiązanie będziesz w co miesięcznych ratach. To wygodne, bo może w mniejszym stopniu obciążać domowy budżet, ale należy pamiętać, że w takich ofertach nie ma już „darmowych pożyczek”. Po prostu, każda pożyczka ma swoje opłaty oraz oprocentowanie.

Cechy które są ważne

  1. Koszty pożyczki – to bardzo istotna rzecz, pomaga tutaj RRSO czyli to o czym wspomnieliśmy powyżej, im niższe tym pożyczka tańsza.
  2. Okres spłaty – bardzo ważne dla naszego budżetu, decydując się na pożyczkę od razu musisz zaplanować swoje wydatki tak, by nie mieć problemów z płatnościami.
  3. Kwota – istotna z punktu widzenia celów które mamy do zrealizowania, wiadomo, że przy większych inwestycjach potrzeba będzie pożyczka ratalna. W przypadku doraźnych mniejszych wydatków, dobrze jest wykorzystać pożyczki pozabankowe oraz darmowe pożyczki online.