kredyt na dowód bez umowy o prace

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Pieniądze tabelka - oblicznenia pożyczka

Źródło dochodu to bardzo ważny element przy wyliczaniu naszej zdolności kredytowej. Szczególnie istotne jest to dla banków, które oferują kredyty gotówkowe. W przypadku pożyczania pieniędzy w firmach pożyczkowych jest to trochę mniej istotne, dlatego że w wielu sytuacjach do otrzymania gotówki od firmy pożyczkowej działającej w internecie, wystarczy sam dowód osobisty.

Jakie źródła dochodu mają największa moc?

Pierwszym jest stała umowa o pracę, cenne dla banków są również emerytura i renta. Dlaczego? Ponieważ te drugie, są stałymi dochodami klienta, który otrzymuje je co miesiąc, są one wypłacane przez państwo. Z tego powodu, bank czy firma pożyczkowa może je traktować jako stabilny przychód.


 

Mimo posiadania dobrego dochodu (chodzi o stabilność), również bardzo ważne jest nasze zadłużenie. Jeżeli jest ono za duże, np. gdy przekracza lub zbliża się do poziomy naszego przychodu – możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki.

Co zrobić gdy nie mamy umowy o pracę?

Czy można pożyczyć pieniądze? Takie pytanie nurtuje wielu naszych użytkowników. Możemy śmiało odpowiedzieć – tak! Jednak jest kilka warunków które trzeba spełnić. Tak jak wspomnieliśmy nie można posiadać dużego zadłużenia, szczególnie w bazach BIK i KRD, tzn. tak żeby nie było tam wpisów związanych z negatywną historią kredytową np. windykacja.

Pieniądze 100złPo drugie, musimy się nastawić na to, że nie otrzymamy zbyt dużej kwoty pożyczki. Będą to sumy z reguły nie przekraczające 3000 zł. W przypadku firm pożyczkowych, trudniej będzie nam otrzymać pożyczkę ratalną niż szybką pożyczkę online. Te drugie, oferowane są klientom bez zaświadczeń – tylko na dowód osobisty. W przypadku pożyczek ratalnych, może już być wymagane udokumentowanie dochodu.

Ma to związek z tym, że można tutaj otrzymać większą sumę pieniędzy, również na dłuższy okres czasu. Zaletą natomiast jest to, że pierwszą pożyczkę (szybką przez internet na okres do 30 dni), możesz otrzymać za darmo. Bez dodatkowych opłat czy prowizji. Tutaj wystarczy spełnić warunek bycia nowym klientem danej firmy pożyczkowej oraz oczywiście warunek uregulowania swojego zobowiązania w wyznaczonym do tego terminie. Z reguły jest to okres 30 dni.

Zachęcamy do złożenia wniosku w wielu firmach. Możesz tym samym zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pożyczki. Jeżeli potrzebujesz większej sumy, możesz spróbować zawnioskować o mniejsze sumy bez dokumentowania, ale w różnych firmach pożyczkowych. Oczywiście od raz zastanów się na możliwością spłaty takiego zobowiązania. Tak by nie popaść w długi, bo tego nikt nie chce.


TOP 4 dobre pożyczki online bez umowy o pracę: