bez zaświadczeń – dopasowana pożyczka do Twoich potrzeb

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Uśmiechnięta kobieta która skorzystała z pożyczki

Gdzie znaleźć dobrą pożyczkę? Najlepiej w internecie. Obecnie banki mają większe restrykcje oraz dość mocno sprawdzają zdolność kredytową swoich klientów. Dodatkowo jeżeli potrzebujesz niewielkiej kwoty, ciężko uzyskać ją w banku – przeważnie minimalnie możesz otrzymać ok 500zł na 3 miesiące.

Inaczej sytuacja wygląda przy pożyczkach pozabankowych czyli szybkich pożyczkach przez internet. Tutaj wszystkie formalności załatwia się online, bez konieczności dokumentowania swoich dochodów (w większości przypadków gdy ubiegasz się o kwotę do 3000zł). Na rynku rozróżniamy dwa typy pożyczek pierwsze to jednorazowe pożyczki online, drugie to pożyczki ratalne.

W przypadku tych pierwszych najważniejsza zaleta to bezpłatne otrzymanie pieniędzy na okres do 30dni. Warunkiem który trzeba spełnić jest bycie nowym klientem danej firmy pożyczkowej oraz oddanie pożyczonego zobowiązania terminowo. Gdy te warunki będą spełnione, pożyczka będzie darmowa czyli bez żadnych dodatkowych kosztów w postaci prowizji czy opłat.

Drugim typem jest pożyczka ratalna. Tutaj możesz pożyczyć większą kwotę bo aż do 25000zł i spłaty dokonywane są w równych miesięcznych ratach. Wygodniejsze jeżeli chodzi o obciążenie domowego budżetu (pamiętajmy że w przypadku szybkich pożyczek online spłaty całej pożyczonej kwoty dokonujemy jednorazowo). Pożyczki ratalne nie są jednak darmowe dlatego szukając jak najtańszej należy zwrócić uwagę na współczynnik RRSO. To rzeczywista roczna stopa oprocentowania mówiąca nam o kosztach pożyczki, im jest niższa tym pożyczka jest tańsza.

Pożyczki są proste i szybkie. Dostępne przez 24h całą dobę, zawnioskować można z dowolnego miejsca przez komputer czy smartfona. Pieniądze wypłacane są bezpośrednio na konto bankowe, a w przypadku bycia nowym klientem większość pożyczkodawców oferuje pierwsza pożyczkę za darmo. Weryfikacja jest prosta i nieskomplikowana, zajmuje dosłownie chwilę.

Porównywarka pożyczek pomaga w wyborze

Istotną zaletą jest brak weryfikacji pożyczkowej czyli konieczności dokumentowania swoich dochodów. To odróżnia pożyczkę online od kredytu w banku. Dzięki temu proces otrzymania pieniędzy jest szybki i prosty. Najważniejsze, że można dopasować kwotę oraz okres pożyczkowy do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Poniżej przedstawiamy porównywarkę, dzięki której sprawdzić jakie pożyczki są dostępne obecnie na rynku. Można o nie zawnioskować przez 24h przez całą dobę.