pożyczka dostępna szybko i wygodnie dla każdego

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Kobieta czytająca książkę

Podobnie jak w przypadku innych produktów czy to finansowych czy tradycyjnych dostępnych w sklepach internetowych przy podejmowaniu decyzji bierzemy pod uwagę kilka czynników. Dzisiaj dla większości klientów dużo bardziej liczy się jakość i łatwa dostępność. Te dwie główne cechy królują i przeważają nawet nad do niedawna wymienianym czynnikiem jakim jest koszt pożyczki.

Decydując się na pożyczkę chcemy otrzymać ją szybko i bez zbędnych formalności. Chodzi głównie o weryfikację. Jeżeli jest za bardzo skomplikowana i trwa długo stajemy się poirytowani. Szybka pożyczka musi być błyskawiczna, ponieważ wybierana jest bardzo często w sytuacji gdy pieniądze są potrzebne „na już”.

Sam proces wnioskowania również jest istotnych – chodzi głównie o wygodę. Obecnie standardem stała się prosta obsługa składanego wniosku. Wygląda to tak, że wypełniamy dane na stronie firmy pożyczkowej. Nie są one skomplikowane i nie jest ich dużo. Po wprowadzeniu najbardziej ważnych informacji, bardzo szybko jest sprawdzana zdolność kredytowa oraz podejmowana decyzja czy otrzymamy pieniądze. Gdy wszystko przebiega prawidłowo, już po 10 minutach realizowany jest przelew gotówki na nasze konto bankowe.

Jaką pożyczkę wybrać?

Tutaj odpowiedź jest uzależniona od tego jakiej kwoty potrzebujemy oraz na jaki okres czasu chcemy pożyczyć pieniądze. Na rynku dostępne są dwa rodzaje ofert:

  • szybka pożyczka krótkoterminowa – to oferta skierowana do osób które chcą pożyczyć gotówkę na krótki okres czasu. Przeważnie firmy wypożyczają gotówkę na okres do 30 dni. Spłaty należy dokonać jednorazowo, po upływie określonego terminu. Dobrą wiadomością jest to, że dla takich pożyczek w przypadku nowych klientów nie są naliczane opłaty. Darmowa pożyczka bez żadnych opłat dostępna jest w sytuacji gdy po raz pierwszy pożyczamy pieniądze u danego pożyczkodawcy oraz uregulujemy zobowiązanie terminowo. Takie pożyczki dostępne są online, z każdego miejsca przez 24h/7dni, także w weekendy. Co więcej, wniosek można złożyć także za pomocą smartfona.
  • pożyczka długoterminowa ratalna – dostępna jest na dłuższy okres czasu, nawet na 36 miesięcy czyli 3 lata. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kredytu bankowego ponieważ tutaj także spłaty zobowiązania dokonujemy w równych co miesięcznych ratach. Można też pożyczyć większą kwotę, która wynosi nawet 25000zł. Z pewnością to ciekawa propozycja dla osób poszukujących większej gotówki lub chcących rozłożyć spłatę w czasie. Niestety dla pożyczek ratalnych nie jest dostępna darmowa pożyczka.

Patrząc na listę pożyczek warto zwrócić uwagę na RRSO czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To informacja mówiąca o tym jaki jest koszt danej oferty, im RRSO jest niższe tym pożyczka jest tańsza.

Pożyczki dostępne online dla każdego

Listę sprawdzonych ofert pożyczkodawców działających w Polsce przedstawiamy poniżej. Znajdziesz tutaj zarówno pożyczki ratalne (długoterminowe) jak i szybkie pożyczki przez internet dostępne od ręki. Każdy możne złożyć wniosek w prosty sposób wybierając konkretną markę. To bardzo proste i zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Dobra pożyczka to ważna decyzja z tego powodu warto się zapoznać z kilkoma propozycjami.