Pożyczki bez BIK i ERIF – Czy bez weryfikacji można pożyczyć?

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Trudno jest otrzymać pożyczkę gdy ma się zadłużenie – przejrzyj oferty firm pożyczkowych gdzie dostępne są pożyczki na dowód szybko nawet 24h. W poniższych firmach możesz prosto złożyć wniosek i otrzymać nawet 3000zł bezpłatnie. Wszystkie formalności, cała procedura zajmie Ci nie więcej niż 10 minut.

Pożyczenie pieniędzy gdy ma się zadłużenie wiąże się dość dużą trudnością. Chodzi przede wszystkim o banki, które bardzo mocno sprawdzają każdego klienta, za nim udzielą mu kredytu. Dokonywana jest ocena zdolności kredytowej, każdy bank weryfikuje źródło dochodów oraz aktualne zobowiązania. Informacje o zadłużeniach pobierane są z baz dłużników takich jak BIK lub ERIF. Są tam przetrzymywane dane o praktycznie każdym kliencie który kiedykolwiek wnioskował o jakiś kredyt lub pożyczkę. Gromadzone są także dane o naszych terminowych płatnościach za inne usługi takie jak prąd czy abonament komórkowy.

Z tej przyczyny, gdy mamy nieuregulowane zobowiązania. Takie które przekroczyły terminy spłaty, np. powstały zaległe odsetki. Trudno jest uzyskać kredyt. W oczach banku taki klient jest bardzo mało wiarygodny i niesie ze sobą duże ryzyko kredytowe. Prawie zawsze można więc spodziewać się otrzymania negatywnej decyzji, czyli odmowy udzielenia kredytu w sytuacji gdy masz odsetki karne.

Trochę inaczej jest w przypadku pożyczek pozabankowych, tutaj zdolność kredytowa jest sprawdzana w sposób łagodniejszy. Z tego powodu często mówi się o pożyczkach bez weryfikacji. W praktyce jednak sprawdzenie klienta występuje zawsze. Bardzo mało pożyczkodawców daje pieniądze w przysłowiowe „ciemno”. Jednak mimo to szanse na otrzymanie gotówki masz dość duże.

Od czego zacząć?

Na początku zastanów się jak duże zadłużenie posiadasz, jeżeli jest ono niewielkie, możesz śmiało próbować zarówno w banku jak i w firmie pożyczkowej. Ważnym aspektem jest także wysokość twoich aktualnych dochodów. Może się bowiem zdarzyć, że zniweluje to ryzyko kredytowe, czyli dość duży dochód pozwoli ocenić pożyczkodawcy ciebie jako osobę wiarygodną.

Wiele firm dokonuje sprawdzenia w BIK i ERIF, dlatego możesz być praktycznie pewnym, że wiedza o tym że masz nieuregulowane zobowiązanie będzie dostępna. Pomocna może być lista pożyczek lub tak zwany ranking. Dzięki nim zorientujesz się jakie firmy działają na polskim rynku finansowym. Gdzie warto próbować złożyć wniosek oraz czy oferowane są promocje. Dzisiaj standardem jest to, że pierwsza pożyczka dla nowego klienta przyznawana jest bezpłatnie. Warunkiem jest jej terminowa spłata. Oznacza to, że pożyczając np. 2000zł na okres 30 dni i oddając to zobowiązanie właśnie w tym terminie, nie zapłaci się żadnych dodatkowych kosztów. Nie będą również naliczone dodatkowe odsetki czy prowizje.

Zadłużeni lista pożyczek

Z takich ofert rekomendujemy korzystać! Sam proces wnioskowania jest bardzo prosty. Odbywa się w większości przypadków bez dokumentowania, czyli nie musisz dostarczać zaświadczenia o zarobkach (chyba że decydujesz się na pożyczkę o dużej kwocie na dłuższy okres czasu). Wystarczy sam dowód osobisty na podstawie którego dokonywana jest weryfikacja tożsamości. Twoje dane często musisz potwierdzić wykorzystując również telefon komórkowy. Tak jak wspomnieliśmy, proces jest bardzo prosty – trwa krótko i już po chwili ma się decyzję.

Tak wygląda to w praktyce. Firm jest dużo, możliwości również. Poniżej przedstawiamy pożyczki pozabankowe bez zbędnych formalności. Dużo dostępnych jest 24h, czyli przez całą dobę. Można złożyć wniosek online z każdego miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Oferty pożyczek pozabankowych bez zbędnych formalności i zaświadczeń

Dobrą pożyczkę możesz również dopasować sprawdzając listę wszystkich chwilówek dostępnych w Polsce.