pożyczka przez internet bez zaświadczeń

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Uśmiechnięta kobieta

Poszukujesz szybkiego pożyczenia pieniędzy? Takim rozwiązaniem jest pożyczka przez internet. To możliwość pożyczenia pieniędzy możliwie najszybciej. Cały proces dostępny jest online czyli nie obowiązują Cię tradycyjne papierowe umowy oraz formalności bankowe. Masz możliwość pożyczenia nawet 3000zł praktycznie od ręki.

Wystarczy, że posiadasz telefon komórkowy z dostępem do internetu lub jakikolwiek komputer. Potrzebna Ci będzie lista pożyczek, które są obecnie dostępne na rynku. Pozwoli Ci ona dokonać dobrego wyboru oraz sprawdzić aktualne oferty.

Duża liczba pożyczkodawców oferuje promocje dla nowych klientów, dzięki temu koszt pożyczenia pieniędzy może być bardzo niski lub praktycznie zerowy. Czyli wtedy pożyczka jest po prostu darmowa. Świadczy o tym współczynnik RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Musi być ona zamieszczona przy każdej ofercie pożyczki.

Jeżeli RRSO = 0% znaczy to, że jest to bezpłatna pożyczka. Ponadto im właśnie ten współczynnik jest niższy, tym dana oferta jest tańsza. Pamiętaj by zwracać na to uwagę! To proste i pomocne, szczególnie w gąszczu różnych pseudo promocji czy różnych ofert pożyczkowych.

Pożyczka bez zaświadczeń

To zaleta, która także stawia oferty przez internet na preferowanej pozycji. Dzięki temu, że pożyczasz online nie musisz przedstawiać wielu dokumentów, a pożyczki na niskie kwoty oferowane są na dowód osobisty. Nie są konieczne różnego rodzaju zaświadczenia czy dokumenty potwierdzające Twój dochód.

W przypadku posiadania zadłużenia, warto złożyć wniosek w kilku firmach pożyczkowych. Dzięki temu, że każda z nich oferuje inny sposób oceny klienta, można w jednej otrzymać pieniądze, a w drugiej po prostu dostać odmowę. Gdy chcesz pożyczyć, większą sumę pieniędzy możesz próbować zawnioskować o pożyczkę ratalną.

Dostępna jest ona także przez internet, jednak w tym przypadku z racji tego że pożyczasz większą kwotę, mogą być wymagane dokumenty i zaświadczenia (praca, dochód itp.). Pożyczyć możesz nawet 15000 zł, płatność rozkładasz na wygodne raty, czyli tak jak w przypadku kredytu bankowego.

POMOCNE LINKI: