lista dobrych pożyczek na Październik

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Liście. Pożyczka na jesień.

Mamy październik, każdy z nas ma jesiennie mniejsze lub większe wydatki. Dlatego dokonaliśmy małej analizy rynku i przedstawiamy Ci dobre pożyczki online z których warto skorzystać w październiku.

Pożyczki online – październik

Dokonując analizy ofert kierowaliśmy się kilkoma ważnymi kryteriami. Przede wszystkim firma pożyczkowa musi być znana, czyli nie może to być mała firma, która nie wzbudza w nas zaufania. Drugą kwestią jest oferta i jej koszty (czy np. jest oferowana pierwsza pożyczka za darmo). Ważny był również czas na jaki możemy pożyczyć pieniądze. Niektóre osoby potrzebują pożyczki na 30 dni, inne wolą pożyczyć na dłuższy okres czasu i spłacać w regularnych ratach. Jako ostatnie kryterium przyjęliśmy popularność oferty wśród naszych klientów na portalach finansowych – czyli również zadowolenie z pożyczki.

Oto nasze propozycje na Październik:

1. Soho Credit – to jedna z ofert która jest już na rynku bardzo długo i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tutaj możesz pożyczyć 1000 zł bezpłatnie. To jest ogromna zaleta, również polecamy na Październik!

2. Chwilówkomat – pożyczka jak sama nazwa wskazuje na chwilkę, czyli pożyczasz tu na 30 dni. Zaletą jak w przypadku Soho jest to że pierwsza pożyczka (czyli dla nowych klientów) jest darmowa, ale uwaga – tutaj możesz otrzymać nawet 2000 zł za 0 zł. Warto więc sprawdzić!

3. Miloan – i na końcu nasza nowość czyli pożyczka w Miloan. Cechy? Przede wszystkim wygodna i dostępna przez 24h na dobę. Możesz również tutaj otrzymać pierwszą pożyczkę bezpłatnie. Warto sprawdzić, rekomendujemy!

Więcej ciekawych ofert znajdziesz naChwilke.pl gdzie zapraszamy!