jak pożyczają kobiety – czy są pożyczki dla kobiet?

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Kobieta zakupy.

Panie mają zupełnie inne potrzeby niż mężczyźni i to jest naturalne oraz zrozumiałe. Dlatego na rynku są dostępne, oraz nadal się pojawiają pożyczki dedykowane dla kobiet. Na co Panie najczęściej pożyczają? Dzisiaj chcemy odpowiedzieć na to pytanie …

Pożyczka dla kobiet

Duża liczba pożyczek dostępnych na rynku, głównie tych internetowych nikogo nie dziwi. Ale zaskoczyć mogą specjalne oferty adresowane dla kobiet, czyli dedykowane pożyczki dla Pań.

Na co Panie najczęściej pożyczają pieniądze?

Postanowiliśmy to sprawdzić i przeprowadziliśmy małą ankietę, która polegała na odpowiedzi na kilka krótkich pytań. Jedno z nich dotyczyło na co najczęściej przeznaczasz pożyczone pieniądze? Drugie pytanie dotyczyło kwoty – jaką kwotę najczęściej pożyczasz?

Odpowiedzi bywały różne, ale najczęściej pojawiały się wzmianki, że pożyczone pieniądze przeznaczane są na zakupy. Panie wymiały buty oraz różnego rodzaju kosmetyki. Wiele z nich decydowało się również na sukienki oraz inne części garderoby. Nie obyło się również w inwestycje w swój wygląd, czyli fryzjer lub kosmetyczka.

Jakie kwoty pożyczają Panie?

Najczęściej są to niewielkie sumy pieniędzy mieszczące się między 500 zł a 1000 zł, takie kwoty w zupełności wystarczą na aktualne potrzeby oraz zakupy. Dlatego są najchętniej wybierane.

Gdzie pożyczają Kobiety?

Tutaj wybierają najpopularniejsze pożyczki w Polsce, ale też duże grono decyduje się na specjalne pożyczki adresowane dla kobiet. Takie można znaleźć tutaj: mala-pozyczkaonline.pl/pozyczka-dla-kobiet-specjalne-atrakcyjne-oferty/

 

Co się jeszcze okazało? Że Panie pożyczają częściej. Niewielkie sumy pozwalają na swobodne gospodarowanie budżetem, dlatego po pożyczkę płeć piękna sięga częściej niż płeć brzydsza.