Brak pracy – nie szkodzi przedstawiamy pożyczki dla bezrobotnych

Informacje, pożyczki pozabankowe przez internet, dla zadłużonych

Brak pieniędzy. Puste kieszenie.

Niestety brak pracy nie sprzyja wizytom w banku szczególnie jeżeli dotyczą one ubiegania się o kredyt. Można powiedzieć, że w takiej sytuacji to właściwie jest strata czasu. Są jednak firmy udzielające pożyczek na prostszych zasadach …

Bezrobotni mają szansę na pożyczkę przez internet

Brak pracy może być spowodowany różnymi czynnikami, jednak czasami potrzebna jest większa gotówka na większy wydatek lub po prostu na uregulowanie należności. O ile wizyta w banku po kredyt, gdy nie mamy stałego dochodu może zakończyć się fiaskiem. O tyle firmy pozabankowe udzielają pożyczek na dużo łagodniejszych zasadach.

Dlatego, jeżeli szukasz pożyczki, warto sprawdzić co oferują firmy pozabankowe. Pożyczka dla bezrobotnych dostępna jest online, można otrzymać pieniądze nawet w 15 minut. Warto sprawdzić kilka ofert, ponieważ weryfikacja jest różna jednak wnioskując o kilka pożyczek zwiększamy szanse na otrzymanie tej jednej. Druga kwestia to BIK, jest to tak zwane zestawienie informacji o nas. Pożyczki bez biku również dostępne są w wybranych firmach. Raport BIK to nic innego jak zapis o naszych kredytach i uregulowanych bądź nieuregulowanych zobowiązaniach. Dlatego dobrze jest zwracać uwagę które firmy weryfikują bik a które nie.

 

Sprawdzić gdzie jest sprawdzany bik możecie w naszej porównywarce pożyczek. Wybierzcie pożyczkę następnie kliknijcie -> Więcej informacji.

Gdy nie będzie BIKu a oferta będzie korzystna możecie tam złożyć wniosek.